KnaufKnauf

پیشنهادهای ما

به کارفرمایان محترم پیشنهاد می گردد، در انتخاب خود بین استفاده از محصولات کناف و استفاده از رابیتس، همانند انتخاب خود بین زندگی در فضای امن، استاندارد و به روز و زندگی در فضای نا امن، غیراستاندارد و قدیمی عمل نمایند.


به کارفرمایان محترم پیشنهاد می گردد پیش از هر گونه اقدام در راستای تهیه اسناد مناقصه و تعیین مبنای قیمت گذاری، به منظور انتخاب ساختار مناسب برای سقف و دیوارهای کاذب پروژه خود، مشورت های لازم را از متخصصان مسلط به استانداردهای اجرایی شرکت کناف ، مشاوره های لازم را دریافت نمایند. کارشناسان بخش مهندسی شرکت معمار تجارت آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات در این زمینه می باشند. هر چند مصالح کناف با بالاترین استانداردهای کیفی به بازار عرضه می گردند، ولی، استفاده از این مصالح در ساختارهای درست و مهندسی است که می تواند ضامن پاسخگویی به نیازهای پروژه شما باشد.


به کارفرمایان محترم پیشنهاد می گردد در مرحله تأمین مصالح کناف، دقت کافی در خصوص اصل بودن مصالح وارد شده به کارگاه بکار گیرند. استفاده از پروفیل های زیرسازی متفرقه، صفحات روکشدار گچی (پانل)، تایل و سایر مصالح نامرغوب می تواند علاوه بر ایجاد مخاطرات جانی و مالی آتی، سبب افت شدید کیفی سطح نهایی سقف و دیوار اجرا شده و صرف هزینه های دوباره کاری شود.


به کارفرمایان محترم پیشنهاد می گردد، به منظور دستیابی به مزایا و ویژگی های متنوع ساختارهای اجرایی و همچنین کسب اطمینان از پایبندی پیمانکاران پروژه به استانداردهای اجرایی شرکت Knauf آلمان، از واگذاری پروژه های خود به مجریانی که فاقد توانمندی های کارشناسی و نگاه حرفه ای و تخصصی بوده و نگاهشان به مقوله اجرای سقف و دیوارهای کاذب، همانند اجرای یک کاردستی بزرگ می باشد، بطور جدی پرهیز نمایند.